Actueel weer Winterswijk (Henxel)
Laatste update: 2026-05-01 om 01:46 uur * gegevens meer dan 1 uur oud!
| Temperatuur | 12.3 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 8.0 km/u uit O |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1023.7 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 27.4 km/u om 00:13 u |
| Minimum temp. | 12.3 °C om 01:46 u |
| Maximum temp. | 14.2 °C om 00:00 u |
| Windchill | 11.7 °C |
| Hitte index | 11.2 °C |
| Dauwpunt | 1.0 °C |
| Luchtvochtigheid | 46.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 0.0 W/m2 om 00:00 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 0.0 om 00:00 u |
| Zon op | 06:06 u |
| Zon onder | 20:58 u |